• SAVUNMA SİSTEMLERİ

  Türk Savunma Sanayii’ne hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan Savronik, kurulduğu 1986 yılından beri aralıksız bir şekilde Türk Silahlı Kuvvetleri için çeşitli ürün ve hizmetler sunmakta; savunma alanında birçok patent ve ödüle sahip olmanın haklı gururunu taşımaktadır.
  Savronik; hava, kara ve deniz kuvvetlerinin ihtiyaçları doğrultusunda haberleşme, sistem entegrasyon ve güç/kontrol sistemleri gibi ürün ve hizmetler ortaya koymaktadır.

  Detaylı İncele
 • RAYLI ULAŞIM SİSTEMLERİ

  Savronik, raylı ulaşım ile ilgili ihtiyaçlara hızlı ve projeye özgü çözümler üretmektedir. Raylı ulaşım faaliyetlerinde ihtiyaç duyulabilecek sinyalizasyon, iletişim, elektrifikasyon, hat güvenliği ve demiryolu bilgi sistemleri için özgün ürünler ve hizmetler ortaya koyan Savronik; yüksek verimli ve uzun ömürlü çözümleri ile tercih edilmektedir.

  Raylı ulaşım sistemleri ile ilgili deneyimi sadece klasik demiryolu platformu ile sınırlı olmayan Savronik; hızlı tren, metro ve tramvay gibi farklı platformlar için başarılı çözümler üretmektedir. Raylı ulaşım sistemlerinde yerli ve yabancı birçok firmanın işbirliği için tercih ettiği Savronik, bugüne kadar üstlendiği tüm demiryolu projelerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

  Detaylı İncele
 • AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ

  Savronik, karayolları ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek otomasyon, güvenlik, enformasyon gibi konularda, yüksek ve özgün teknoloji ile ortaya koyduğu ürün ve hizmetleri ile, ihtiyaca en uygun ve güvenli çözümleri üretebilmektedir. Tünel kontrol, trafik izleme ve ücret toplama gibi hata kabul etmeyen ve yüksek teknolojiye ihtiyaç duyulan birçok alanda Savronik ürün ve hizmetleri güvenle kullanılabilmektedir.
  Savronik tarafından üretilen ürün ve hizmetler farklı ihtiyaçlar doğrultusunda (coğrafi, meteorolojik ya da yasal farklılıklar gibi) proje bazlı düzenlenebilecek esnekliğe sahiptir. Akıllı ulaşım sistemleri ile ilgili yürüttüğümüz projelerimiz sadece yurt içi ile sınırlı kalmayıp, dünyanın farklı noktalarında da başarı ile gerçekleştirilmiş ya da gerçekleştirme sürecinde bulunmaktadır.

  Detaylı İncele
 • SİMÜLASYON ve EĞİTİM SİSTEMLERİ

  Savronik, yazılım geliştirme konusunda elde etmiş olduğu deneyimleri, zor ve çok büyük öneme sahip olan simülasyon geliştirme alanına da aktarmıştır. Eğitim maliyetlerini ve risklerini ortadan kaldıran simülatör ile eğitim, ihtiyaca göre hızlı bir şekilde düzenlenebilmesi sayesinde dikkat çekici bir esneklik sunmaktadır.
  Savronik, raylı ulaşım sistemlerinde yüksek maliyet ve risk taşıyan makinist eğitimini kolaylaştıran ve riski ortadan kaldıran simülasyon çözümlerine sahiptir. Aynı zamanda silahlı kuvvetlerin eğitimi için ihtiyaç duyulan atış eğitim simülatörünü de başarılı bir şekilde geliştirmiş olan Savronik, her iki alanda da ulusal alanda öncü konumda yer almaktadır.

  Detaylı İncele
 • ÇEVRE KOŞULLARI TEST LABORATUVARI

  Savronik Çevre Koşulları Test Laboratuvarı, objektif, tarafsız ve yüksek kaliteli ölçüm ve test hizmetleri sunar ve sıkı bir gizlilik politikası izler.
  Savronik Çevre Koşulları Test Laboratuvarı; doğru, güvenilir ve izlenebilir test sonuçlarını garanti etmek için "EN/ISO 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar" standardına uygun olarak test süreçlerini yapılandırmıştır.Laboratuvar, yetkin test personeli ile, müşterilerinin ilgili test standartları doğrultusunda hedeflerine ulaşabilmesi için test süreçlerinin planlanması ve yürütülmesine rehberlik eder.

  Detaylı İncele